Зв'яжіться з нами

Contact us

Ваше повідомлення надіслано. Дякуємо!

Водень

Безбарвний газ, що не відрізняється від основного повітряного фону ні запахом, ні смаком, повсюдно використовується при створенні багатьох звичних нам речей. Цей газ - водень.

Застосування цієї хімічної сполуки досить різноманітне: він використовується в хімічній, харчовій, авіаційній, метеорологічної промисловості, а також в галузі електроенергетики. Ця речовина активно застосовується:

  • У газовій хроматографії в якості газу-носія. Використання водню в цьому плані вважається досить безпечним і ефективним.
  • Для синтезу аміаку, який фактично є поєднанням цього газу і азоту. Після синтезу аміак активно застосовується в різних сферах хімічної промисловості в якості основи для добрив, розчинників тощо.
  • Для синтезу метанолу, який включений в спиртовий ряд як одноатомний спирт. Метанол виготовляється за допомогою поєднання цього газу і оксиду вуглецю в певних, ретельно продуманих умовах.
  • Для синтезу різних видів пластмас. Більшість видів цього матеріалу складається з синтезу газу з такими речовинами, як азот, вуглець і кисень в різних поєднаннях і пропорціях.
  • У харчовій промисловості використовується для виробництва маргарину. В якості основи для маргарину використовуються рідкі рослинні олії, які особливим чином обробляються, газ використовується на одному з етапів для того, щоб привести рідку маргаринову масу в твердий стан.
  • Водневе з'єднання застосовують у ракетній промисловості у вигляді палива і навіть розглядають варіанти створення аналогічного палива для наземних машин. 

ТОВ "Гало газ" надає водень технічний марки "А" в балонах темно-зеленого кольору об'ємом 40 літрів (ГОСТ 949-73). Для оформлення замовлення або консультації, будь ласка, зв'яжіться з нами за контактними телефонами або e-mail.

Якість водню:

Виробник: ТОВ «Полтавський газовий завод».

Якість водню відповідає вимогам ГОСТ 3022-80.

Наименование показателя Значение
1 Об’ємна частка водню, %, не менше 99,99
2 Сумарна об’ємна частка кисню та азоту, %, не більше 0,01
3 Масова частка водяної пари, г/м3, не більше 0,2

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 - «Гало газ»