Зв'яжіться з нами

Contact us

Ваше повідомлення надіслано. Дякуємо!

Рідкий гелій

Рідкий гелій представлений у вигляді прозорої рідини без кольору, його ключова фізична особливість полягає в одній з найнижчих температур замерзання. Актуальність його використання спостерігається переважно в сферах медицини та наукових досліджень в якості ефективного холодоагенту, що сприяє підтримці наднизьких і низьких температур.

Рідкий гелій найбільш цінний для сучасних медичних установ, зокрема для МРТ. Оскільки сфер використання даного компонента чимало, попит на нього поступово збільшується і наша компанія здатна його задовольнити. Пропонуємо імпортований з Польщі рідкий гелій, а також гелій, який виробляється на кріогенної станції КГУ 150/600 в Києві. Для транспортування ми використовуємо власний транспорт і посудини Дьюара, номінальний об'єм яких може становити 500, 250, 40, 25 або 10 літрів. Продукція поставляється у всі населені пункти України.

Якість рідкого гелію:

Виробники: PGNiG SA (Польща), ТОВ «Гало газ».

Назва показника Значення
1 Об’ємна частка гелію, %, не менше 99,999
2 Об’ємна частка неону, %, не більше 0,0004
3 Об’ємна частка азоту, %, не більше 0,0001
4 Об’ємна частка кисню, %, не більше 0,0001
5 Об’ємна частка СO2 + СО, %, не більше 0,0001
6 Об’ємна частка водяної пари, %, не більше 0,0001

Додаткові послуги:

  • кваліфікована допомога наших співробітників при здійсненні заправки МРТ;
  • безкоштовна оренда переливного пристрою (при наявності), газоподібного гелію чистотою 99,995% (необхідного для заправки), редуктора і трубопровода.

Заправка МРТ проводиться у відповідності з ТУ У 52.1-33305671-001:2015.


Умови поставки рідкого гелію:

  1. Письмове оформлення заявки, яка включає дані про терміни поставки, необхідний обсяг продукції, номінали посудин Дьюара, точну адресу об'єкта, а також підтвердження наявності/відсутності у замовника переливного пристрою, трубопровода і редуктора.
  2. Узгодження дати поставки.
  3. Укладання договору.
  4. Здійснення доставки продукції з супроводжуючими документами - сертифікатом якості, ваговим талоном, накладними.
  5. Оплата замовлення покупцем в терміни, зазначені в договорі.

Контроль кількості продукції:

Продукція відпускається з супроводжуючим ваговим талоном, який посвідчує відповідальна особа своїм підписом і печаткою компанії. Для зважування рідкого гелію використовуються ваги «HERCULES»-05HFS (CAS Corporation).Наші співробітники з радістю приймуть замовлення і нададуть кваліфіковану консультацію з питань заправки магнітно-резонансного томографа. Будь ласка, звертайтеся за контактним телефоном +38 (050) 332-68-83 або e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2018 - «Гало газ»